NOVINKY

arr3NOVINKYVítejte na stránkách nového e-shopu. Máme pro Vás širokou nabídku produktů různých výrobců zdravých...

KONTAKTY

Emavi s.r.o. - eshop Emavík
Karlova 3144
40747 Varnsdorf
tel: +420 732 76 75 76
info(a)emavik.cz

E-shop
O nás

Vítejte na našem novém e-shopu se zdravím, krásou a zábavou.

Tento e-shop jsme se rozhodli založit, protože sami milujeme BIO a RAW stravu a bylo pro nás zbytečně složité poptávat a shánět produkty a suroviny od různých dodavatelů, chtěli jsme vše sdružit pod jeden shop, abychom měli vše po ruce :o) a o to bychom se s Vámi chtěli podělit.

Rádi bychom Vám zde nabídli zdravé produkty, RAW potraviny a suroviny, BIO produkty a BIO bedýnky. Našimi dodavateli jsou certifikovaní odborníci se zájmem dodávat svým cílovým zákazníkům produkty nejlepší kvality.

Pod pojmem ZDRAVÍ , u nás najdete vše potřebné ke kvalitnímu stravování, zdravému životnímu stylu a pro radost Vašich ( a našich ) chuťových pohárků :o)

Pod pojmem KRÁSA, u nás můžete nalézt oblečení na jógu, ležérní a pohodlné oblečení a v neposlední řadě harémové SUPER kalhoty :o) (Prozatím jsme nezařadili do nabídky, s dodavateli vyjednáváme nejlepší podmínky - můžete se těšit v co nejkratší době) 

V budoucnu budeme nabízet BIO kosmetiku a další skvělé věci pro KRÁSU.

ZÁBAVA, pod tímto pojmem si můžete představit plánované programy pro ženy, akce pro rodiny a letní táborové pobyty pro děti. Tématy akcí bude samozřejmě zdraví životní styl, stravování a pohyb. Letní tábory nás čekají v létě, Vaše děti si u nás užijí spoustu aktivit na zdravém vzduchu se skvělým programem a výborným ( i zdravím ) stravováním. Termíny a pokyny zveřejníme již brzy:o)

 

 

Děkujeme, že jste tady a že sdílíte :o) 

KONTAKTY

Emavi s.r.o. - eshop Emavík

Adresa: Karlova 3144

PSČ: 40747 Varnsdorf

Email: info(a)emavik.cz

Telefon: +420 732 76 75 76

NzBmY